27 травня на базі Навчально-науково-практичного центру Миколаївського національного аграрного університету відбувся Міжнародний день поля «Технології вирощування нових сортів зернових культур усіх вітчизняних і провідних міжнародних селекційних центрів».

На свято завітали високоповажні гості, серед них і науковці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного: проректор з наукової роботи, професор Оксана Єременко, зав. кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Любов Покопцева, та старший викладач кафедри Юлія Кліпакова.

Міжнародний день поля – це платформа для демонстрації можливостей вітчизняної та зарубіжної сільськогосподарської техніки. На інноваційному полігоні з трансферу сучасних технологій представлено понад 10-ти компаній сільськогосподарської техніки.

Усіх бажаючих було запрошено до огляду демонстраційних посівів зернових культур вітчизняної та зарубіжної селекції, презентації сільськогосподарської техніки вітчизняних та іноземних компаній, та інноваційних технологій вирощування зернових культур. Такий огляд є чудовою можливістю ознайомлення із перспективними сортами зернових культур та умовами їхнього вирощування.

Редакційно-видавничий відділ