З 10 по 11 червня у Херсонському державному аграрному університеті проходила IV Міжнародна науково-практична конференція: «Вплив кліматичних змін на просторовий розвиток територій Землі: наслідки та шляхи вирішення».

У дистанційному режимі в роботі конференції брала участь викладачка кафедри ГЕЗ ТДАТУ, к.е.н. Анастасія Якунічева. Було підготовлено тези доповіді на тему: «Соціально-економічні завдання адаптації України до змін клімату».

Секції роботи конференції:

1. Адаптація державної політики в сфері управління та охорони земельними ресурсами до кліматичних змін.
2. Застосування ГІС, технологій ДЗЗ та геодезичнокартографічного забезпечення для моделювання та оцінки стану земельних ресурсів в умовах мінливості клімату.
3. Екологічні та соціально-економічні аспекти сталого розвитку в умовах сучасних кліматичних змін.
4. Вдосконалення освітніх програм організації учбового процесу з врахуванням адаптації сільського господарства до кліматичних змін.
5. Напрямки розвитку сучасної архітектури в умовах глобальних кліматичних змін.

Детальніше про роботу конференції дивіться за посиланням.

Кафедра геоекології і землеустрою