31 жовтня 2019 р. у Науково-методичному центрі вищої та передвищої фахової освіти відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Органічне агровиробництво: освіта і наука»

Організаторами конференції були НМЦ вищої та передвищої фахової освіти та Федерація органічного руху України.

Основною метою конференції був обмін досвідом науки та виробництва, висвітлення кращих наукових розробок та практичного використання органічних технологій, об’єднання зусиль господарств, наукових та навчальних закладів, інших підприємств та установ, зацікавлених у виробництві та поширенні здорової, безпечної для споживання продукції, закладання ідеї дбайливого ставлення до збереження природних ресурсів, запровадження органічних технологій для вирощування та переробки для сприяння подальшому динамічному та ефективному розвитку органічного руху в Україні.

У конференції взяли участь участь к.с.-г.н., доцент Іванова І.Є.,.к.с.-г.н.. доцент Герасько Т.В. та студентка 41-АГ групи Заболоцька А.В.

Детальніше: сайт кафедри ПВБ

ЦІТІС