21 вересня 2021 року МОН України затвердило стандарт фахової передвищої освіти зі спеціальності 014 Середня освіта (за предметними спеціалізаціями) галузі знань 01 Освіта /Педагогіка освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» (Наказ МОН № 1003 від 21.09.2021 р.).

Стандарт розроблено членами підкомісії зі спеціальності 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями) Науково-методичної комісії № 1 із загальної, професійної освіти та спорту сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. До роботи були залучені фахові експерти та методисти, які проводили експертизу документу.

Приємно, що від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного до складу розробників Стандарту було обрано доктора філологічних наук, професора кафедри суспільно-гуманітарних наук Шарову Тетяну, яка має певний досвід у роботі експертних групах при МОН України.

Залучення науковців ТДАТУ до експертної діяльності різного рівня демонструє високий професіоналізм наших викладачів.

Посилання на Стандарт

Відділ інформації та аналітики ЦІТІС