Кафедра рослинництва Таврійського державного агротехнологічного університету вже багато років співпрацює з відділом агропромислового розвитку Мелітопольської райдержадміністрації та сільгоспвиробниками Мелітопольського району.

У рамках даної співпраці 15 червня 2017 року викладачі кафедри рослинництва Золотухіна З.В. та Кліпакова Ю.О. разом з проректором з НВД Євтушенко О.Г. та проректором з НР Надикто В.Т. відвідали семінар-нараду з питань підготовки до збирання ранніх зернових культур.

Семінар розпочався з оглядової екскурсії до ПП «Завод Двигун» та ТОВ «Мрія», де присутні мали можливість ознайомитися з умовами виробництва поршнів, гільз, циліндро-поршневих комплектів і водяних насосів до автотракторної техніки, алюмінієвим і чавунним ливарним виробництвом.

Після цього учасники семінару перемістилися до господарства ТОВ «Східне» Мелітопольського району, де оглянули посіви озимої пшениці та соняшнику, а головний агроном розповів про особливості вирощування цих культур в даному агропідприємстві.

Пленарне засідання семінару-наради відбулося на території механізованого току ТОВ «Східне»,  де було обговорено всі актуальні питання щодо підготовки збирання ранніх зернових культур в Мелітопольському районі.

За інформацією кафедри рослинництва