DSC_1419З 15 по 17 травня у Львівському національному аграрному університету (м. Дубляни) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» або напряму «Енергетика та електротехнічні системи в АПК», а також зі спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва».

Для участі в олімпіадах прибули близько 130 представників із Таврійського державного агротехнологічного університету, Запорізького національного технічного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Подільського державного аграрно-технічного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка, Житомирського національного агроекологічного університету, відокремленого підрозділу НУБіПУ «Бережанський агротехнічний інститут», відокремленого підрозділу НУБіПУ «Ніжинський агротехнічний інститут», Вінницького національного аграрного університету, Львівського національного аграрного університету.

Програма олімпіад передбачала змагання учасників у теоретичній та практичній частинах.

Урочисте відкриття відбулося в залі засідань Вченої ради університету. З вітальним словом виступили перший проректор університету, професор В.М. Боярчук та декан факультету механіки та енергетики, професор С.Й.  Ковалишин.

За час проведення Олімпіади студенти і керівники делегацій ознайомилися з матеріально-технічною базою, діючим лабораторним устаткуванням кафедр енергетики та електротехнічних систем та прийняли участь у Всеукраїнському круглому столі «Електроенергетика  сьогодення: стан, проблеми, шляхи вирішення» під час якого учасники і представники ЗВО обмінялися досвідом.

В рамках культурної програми для учасників і гостей Всеукраїнської студентської олімпіади її організатори представили широку екскурсійну програму містом Львів.

Фахове журі високо оцінили знання учасників олімпіади і назвали переможців, серед яких були і представники ТДАТУ.

За результатами інтелектуальних і творчих змагань ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» диплом третього ступеня  отримав Артем Клик, студент 41 ЕН групи ТДАТУ.

Зі спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва» диплом третього ступеня  отримав  Вадим Федькін, студент 12МБЕЕ групи.

Нагороди учасникам олімпіади (сертифікати учасника, дипломи, грамоти за найкращі знання у різних турах олімпіад, подяки представникам команд) вручив декан факультету механіки та енергетики ЛНАУ, професор С.Й. Ковалишин.

У свою чергу учасники подякували організаторам за якісну підготовку й проведення олімпіади та організацію дозвілля учасників.

На засіданні Вченої ради ректор Таврійського державного агротехнологічного університету, д.т.н., професор Кюрчев В.М. привітав переможців, які продемонстрували високий рівень підготовки, та побажав у подальшому гідно представляти рідний університет на всеукраїнському рівні.

За матеріалами: к.т.н. доцент каф. ЕТТП Гулевський В.Б.