Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного активно проявляють свої здібності у наукових гуртках.

На кафедрі електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова під керівництвом к.т.н., доцента Ірини Попової функціонує студентський науково-дослідницький гурток «Розробка та удосконалення ресурсоенергозберігаючих пристроїв в АПК».

Студенти гуртка Максим Іванов і Сергій Щербаков взяли участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації». Вони представили на конференцію доповідь на тему «Розробка системи керування силовим електрообладнанням ділянки підготовки молока до сквашування цеху з виробництва твердого сиру».

Детальніше за посиланням.

Кафедра електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова