Студенти та молоді науковці ТДАТУ протягом тривалого часу приймають активну участь у щорічному обласному конкурсі обдарованої молоді у галузі науки, який організовує Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорозької обласної державної адміністрації.

У цьому році на конкурс було подано 37 наукових робіт у 8 номінаціях: технічні науки, менеджмент, сільськогосподарські науки, економічні науки, фізико-математичні науки, державне управління, екологічні науки, філологічні науки.

В період з 28 жовтня по 1 листопада відбулися засідання конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2019 році. Від університету у роботі комісії взяли участь Чорна Т.С., Кравець О.В., Єременко О.А., Прус Ю.О., Мацулевич О.Є., Ортіна Г.В., Тарусова Н.В. та Зімонова О.В., які відзначили високий рівень робіт наших науковців. Підсумки конкурсу будуть оголошені в першій декаді листопада.

Побажаємо нашим конкурсантам високих оцінок та перемоги!

Науково-дослідна частинаТДАТУ