Викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки та студенти спеціальності 201 «Агрономія» взяли участь у тренінгу «Належні практики та законодавчі вимоги та стандарти безпечності щодо первинного виробництва сільськогосподарської продукції».

Тренінг проходив на платформі Discord, спікером був експерт з впровадження сталих практик управління, кваліфікований сільськогосподарський дорадник/ Виробництво рослинницької продукції за вимогами стандарту Global G.A.P V5.2 Андрій Гармаш.

Андрій Гармаш ознайомив слухачів з усіма належними практиками та законодавчими вимогами та стандартами безпечності щодо виробництва сільськогосподарської продукції. Global G.A.P – це симбіоз між виробниками і покупцями, що має на меті знайти один єдиний шлях вироблення продукцію, яка буде відповідати вимогам всіх великих покупців, глобальних торгових мереж, таких як МЕТРО, АШАН, Lidl, Tesco, Walmart тощо, які працюють по всьому світу.

Детальніше за посиланням.

Кафедра рослинництва імені професора В.В. Калитки