Сьогодні, 14 червня, відзначають Всесвітній День донора крові як своєрідний вияв вдячності людям, які рятують життя і зберігають здоров’я інших людей.

У період з 8 по 10 червня у Мелітополі пройшла акція, приурочена цьому дню. До участі були запрошені усі бажаючі, що досягли 18-річного віку та мають вагу від 50-ти кілограмів.

9 червня студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного дружньо зібрались біля міської станції переливання крові, аби стати донорами. Попередньо пройшовши медогляд та пригостившись солодким чаєм з печивом, волонтери не пошкодували своєї крові задля доброї справи.

Після процедури переливання всі учасники отримали солодкі подарунки та білет на атракціон у парку культури і відпочинку ім. Горького. Студенти залишилися задоволеними, адже допомога іншим завжди викликає відчуття теплоти.

Шановні донори, висловлюємо щирі слова вдячності вам за те, що добровільно здаєте свою кров заради порятунку інших людей!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ