В рамках акції “Здай кров – врятуй життя” студентським профбюро ТДАТУ і студентською радою МДПУ 29 і 30 жовтня було організовано похід до центру здачі крові.

Наші студенти вже неодноразово приймали участь в здачі крові і це  вже стало традицією. В цей раз до нас приєдналися студенти МДПУ. Добровільно здати кров мали змогу всі бажаючі студенти і працівники університетів. Донори не тільки допомогли людям, які потребують кров, але й допомогли собі – адже здача крові спонукає до відновлення і омолодження організму, а також донори краще переносять  в разі необхідності  операційне втручання.

Дякуємо всім хто приєднався до цієї акції. Ми ще раз довели, що чуйні серця спроможні творити добрі справи.

Пишаємось нашими донорами і закликаємо всіх охочих долучитися до подальших акцій. Пам’ятайте, добро обов’язково повертається! А бути донором почесно і корисно для здоров’я!