Студрада ТДАТУ у стінах простору «Студентський Hub» зустрічала представників ГО «YES» з представленням проєкту «Гуртуй Волонтеруй: підвищення згуртованості в громадах Запорізької області через сталі волонтерські ініціативи».

Зустріч була ознайомчою, проте учасники встигли перейняти декілька цікавих фактів та навичок від менеджера з волонтерства фонду «Карітас. Запоріжжя» Юрія Вдовцова. Юрій займається волонтерством понад 12 років, має великий багаж знань та досвіду у цій сфері та полюбляє ділитися ним з молодими активістами. Для наших студентів він провів волонтерський майстер-клас з дискусіями та іграми.

Під час бесіди вдалося чітко окреслити визначення «волонтер», висвітлити всі переваги бути волонтером, перерахувати усі можливі сфери для волонтерства та дії, які люди плутають з волонтерством. По завершенню зустрічі учасників чекав приємний сюрприз у вигляді подяки Студраді ТДАТУ за допомогу у проведенні проєкту «Гуртуй Волонтеруй».

Далі три найактивніші учасники відправляться на триденний волонтерський інтенсив, що розпочнеться 30 липня у місті Запоріжжя, як представники Мелітопольської громади. Набравшись знань та навичок, представники шести громад мають провести волонтерську акцію у своєму місті та позмагатись за Кубок кращих волонтерів.

Щиро дякуємо гостям з ГО «YES» за візит, цікавий матеріал та чудові враження! Сподіваємося на плідну співпрацю у рамках реалізації цього та наступних проєктів!

Студрада ТДАТУ