Навіщо люди волонтерять? Чому це важливо? Як стати ефективним волонтером і приносити максимум користі?

На ці та інші питання наші активісти отримали відповіді на онлайн-конференції 27 квітня. Конференція була пізнавальною та надзвичайно актуальною. В ролі спікера виступила голова фонду «Даруємо радість» Ольга Шелест. За її плечима понад 10 років активного волонтерста. Ольга розповіла з чого все починалась і про ті труднощі, з якими довелося зіштовхнутися.

Активісти ТДАТУ із задоволенням долучаються до волонтерських робіт, тому зустріч для них виявилася цікавою. Волонтерство – різностороння діяльність, яка допомагає не лише тим, на кого спрямоване, а й суспільству в цілому та самому волонтеру. Волонтерство розширяє кругозір та коло спілкування. Окрім того, волонтери беруть активну участь у розбудові громадянського суспільства, що робить окремі спільноти сильнішими – а отже, і всю країну.

Тому, якщо ви ще не волонтерите, просто спробуйте хоча б один раз. Не треба одразу бігти рятувати всіх тваринок і безхатченків світу. Почніть із маленьких кроків. Волонтерство затягує.

Проведення даного заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ТДАТУ в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Університету та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ