27 вересня Мелітополь відзначає свій 236-й День народження. Традиційно, з цього приводу, керівництво міста організовує святкову програму з багатьма заходами. Щороку в них бере активну участь і Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Виставка нашого закладу вищої освіти розгорнулася перед входом до Центрального парку культури та відпочинку імені Горького на вулиці Героїв України. Вона стала яскравим доповненням до великої виставки промислових підприємств.

Наш університет представив свої здобутки за рік, яких у ТДАТУ чимало, а кожен факультет Університету організував наочну презентацію спеціальностей. Мелітопольці могли не лише побачити моделі наукових розробок ТДАТУ а й скуштувати яблука, мед та смачний попкорн, технологію виробництва якого на лабораторних заняттях освоюють наші студенти. Кожен, хто проходив біля святкової виставки Таврійського ДАТУ, не міг не зупинитися.

Завітали до локації нашого університету і почесні гості. Делегацію очолив народний депутат Сергій Мінько, перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров, голова облради Григорій Самардак, секретар міськради Роман Романов та профільні заступники міського голови. Ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев та студентська спільнота зустріли їх хлібом з сіллю. Підготовлений Центром культури і дозвілля танцювальний флешмоб додав всім присутнім гарного настрою. На завершення нардеп Сергій Мінько, який, до речі, є випускником нашого університету, запропонував всім сфотографуватися на фоні яскравої святкової інсталяції.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»