Викладач кафедри сільськогосподарських машин ТДАТУ Віктор Головльов взяв участь у роботі  «Форума вищої освіти».

На форумі обговорювалися важливі питання.

• Інтернаціоналізація освіти й подальше працевлаштування випускників, навчальний процес доцільно доповнювати викладанням на іноземній мові;
• розробки освітньо-професійних програм з врахуванням потреб ринку, підвищення рівню ефективності цифрових технологій навчання та контролю за академічною доброчесністю.

Народний депутат України, голова комітету з питань освіти Сергій Бабак надав інформацію щодо фінансової автономії університетів, відходу від загальної тарифної сітки й подальшого збільшення вартості навчання в чотири рази за чотири роки. Якщо грошей студенту на навчання не вистачає за об’єктивними причинами, то має бути розглянута можливість про пільгове кредитування навчання, зазначив нардеп.

Також було звернуто увагу на те, що сьогодення потребує розроблення стратегії працевлаштування випускників після закінчення ВНЗ та збільшення їх ролі щодо підвищення ефективності підприємств.

Детальнішу інформацію про форум можна отримати за посиланням.

Кафедра сільськогосподарських машин