З метою налагодження та посилення співпраці між ТДАТУ та європейськими університетами, відділ міжнародних зв’язків бере активну участь у міжнародних нетворкінгах, зустрічах та вебінарах.

Нещодавно представники Відділу міжнародних зв’язків взяли участь у International Contact Webinar: Supporting Ukraine in Higher Education, який був організований Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Міністерством освіти та науки України, European Association for International Education, German-Ukrainian Academic Society, Leibniz University Hannover та Erasmus Student Network Ukraine у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Національними Еразмус+ Агентствами країн-членів Програми.

У заході взяли активну участь близько 250 представників з більш ніж 25 країн світу: Австрія, Бельгія, Чилі, Кіпр, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Латвія, Литва, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Чехія , Туреччина, Україна та ін. Серед учасників були представники Європейського агентства з питань освіти і культури (EACEA), Представництва ЄС, Міністерства освіти і науки України та інших міжнародних організацій, закладів вищої освіти та ППТО, Еразмус+ координатори, представники відділів міжнародної співпраці та інші.

Під час сесії швидких зустрічей (Speed Networking) ми мали змогу побудувати нові контакти, які сподіваємось у найближчому майбутньому стануть надійними партнерами ТДАТУ.

Також у липні Відділ міжнародних зв’язків ТДАТУ взяв участь в онлайн-зустрічі із представницею польського національного агентства академічних обмінів (NAWA) пані Магдою Ковальчик. Зустріч присвячена програмі імені Станіслава Улама, яка дає можливість проведення досліджень у Польщі для науковців зі ступенем доктора (PhD) всіх наукових дисциплін зі щомісячною стипендією.

Докладніше про програму ім. С.Улама та інші можливості від NAWA можно дізнатись за посиланнями: https://nawa.gov.pl/naukowcy/program-im-ulama, https://nawa.gov.pl/ukraina/solidarni-z-ukrainoju.