18 червня 2021 року у Мелітополі відбувся Перший жіночій «PriAzov Lady Forum», організований громадською організацією «Клуб Ділових Жінок МЛТ». Метою заходу стало об’єднання зусиль громадських організацій для реалізації сталого зростання кількості жінок у бізнесі, розвитку жіночого підприємництва в Україні.

Форум відвідали народний депутат України Сергій Мінько та Мелітопольський міський голова Іван Федоров, які тепло привітали його учасниць і запропонували Приазовський жіночий форум зробити традиційним майданчиком для спілкування, обміном досвідом та змістовного дозвілля для жінок з усіх регіонів України.

На форумі Таврійський ДАТУ представляли Ганна Ортіна, Ірина Іванова – керівники факультетів ФЕБ та АТЕ, а також викладачі Галина Тараненко та Людмила Шлеїна.

На форумі виступили спікери із різних міст та сфер підприємництва, які досягли успіху та поділилися безцінним досвідом, обговорюючи важливі теми про жінок у бізнесі, зокрема, Ірина Плахтій (Голова Вищої ради Національного Клубу Успішних Жінок Wold Women “Жінки України”), яка розповіла про умови для розвитку жіночого підприємництва в Україні, програми підтримки самозайнятих жінок, легалізації малого бізнесу та Татьяна Даюб (digital-маркетолог), яка розкрила секрети просування у соціальних мережах.

У межах форуму відбулася панельна дискусія, модераторами якої стали Олена Ісаєва (власник і засновник ТОВ «Укрфаворит», член асоціації ливарників України, WED Амбсадор ООН в Україні, заступник голови Координаційної ради Мелітополя з розвитку підприємництва, членкиня Міжнародного Клубу Успішних Жінок України) та Дмитро Дешко (засновник та директор мережі ювелірних магазинів “Золота бджілка”).

У панельній дискусії взяла участь і заступник декана факультету АТЕ Людмила Шлєіна, яка поділилася досвідом роботи ТДАТУ у напрямі поєднання бізнесу і навчання на прикладі освітньої програми «Агрокебети», що активно втілюється в університеті та має на меті повністю перезапустити аграрну освіту у новому форматі у масштабах країни.

Зірковою гостею форуму стала Марія Єфросиніна – українська телеведуча, громадська діячка, засновниця серії благодійних заходів та ідейний натхненник «Charity weekend», почесний Посол ООН, яка виступила з доповіддю про баланс між особистим життям і кар’єрою.

Окрім цікавих тем та обговорень, гостям форуму була запропонована виставка продукції виробників крафтових смаколиків, у якій активну участь взяв факультет АТЕ ТДАТУ. Гостям форуму була презентована художня виставка робіт мелітопольських митців.

Галина Тараненко
т.в.о. декана АТЕ ТДАТУ