Таврійський державний агротехнологічний університет бере активну участь у процесах реформи децентралізації шляхом проведення семінарів та круглих столів з актуальних питань розвитку ОТГ.

Метою реформи децентралізації є формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади для створення і підтримки повноцінного життєвого середовища для громадян, надання високоякісних та доступних публічних послуг, становлення інститутів прямого народовладдя,  узгодження інтересів держави та територіальних громад.

21 травня відбулося виїзне засідання робочої групи науковців ТДАТУ (Олексенко Р.І, Яворська Т.І., Прус Ю.О., Когут І.А, Осипенко С.О.) до Новобогданівсьткої ОТГ. На ньому спільно із головою громади Хлистуном Д.П. було визначено шляхи співпраці та імплементації стратегії розвитку Новогогданівської ОТГ.

Реформа децентралізації стартувала у 2015 році і спрямована  на передачу повноважень та фінансів від державної влади якнайближче до людей – органам місцевого самоврядування.

За матеріалами: д.ф.н., проф. Олексенко Р.І.