Таврійський державний агротехнологічний університет взяв активну участь у профорієнтаційній акції «Абітурієнт 2018». Захід проводився 18 жовтня 2017 року в районному будинку культури с.м.т. Якимівка за сприянням районного центру зайнятості спільно з відділом освіти молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації.

Університет представили: начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки (ВПДП) Циновська Тетяна Томашівна, методист відділу ПДП Спірінцева Олена Петрівна, студентка 4-го курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Діана Бартиш і магістр спеціальності «Агрономія» Алексеєв Сергій.

До участі в акції були запрошені навчальні заклади Запорізької області: Якимівський професійний аграрний ліцей, Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б.Хмельницького, Мелітопольське училище культури, Класичний приватний університет, Мелітопольський медичний коледж. Присутнім були представлені презентації, відеоролики, інформація про навчальні заклади.

Інформативно-розважальну програму відкрив голова Якимівської райдержадміністрації Правосуд О.Є. і начальник відділу освіти молоді та спорту Водоп’янова І.В. зауваживши, що на випускників загальноосвітніх шкіл Якимівськго району покладається велика відповідальність за майбутнє.

Перед випускниками, запрошеними гостями докладно про університет, особливості навчання, закордонні практики, курси військової підготовки розповіла начальник ВПДП Циновська Т.Т. Студентка Діана Бартиш звернула увагу на широкий спектр шляхів самореалізації в університеті та на власному прикладі надала аргументи щодо доцільності і переваг навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті. Яскраво виступив голова сектору профорієнтації університету Алексеєв Сергій зауваживши можливості розширення свого світогляду навчаючись в університеті. Коли Сергій заспівав сучасну молодіжну пісню йому емоційно підспівувала молодь, присутня в будинку культури, і навидь вчителі.

Також у заході традиційно взяли участь роботодавці Якимівського району, а саме: ПП «Якимпродінвест», ТОВ «Агротехсервіс», ТОВ «МЛАЗ», Якимівський районний військовий комісаріат, які ознайомили усіх зі своїми підприємствами та оголосили професії, спеціальності за якими постійно потрібні працівники.

У межах акції усі бажаючі отримали інформаційну продукцію про університет (програми закордонних практик, інформацію про підготовчі курси, буклети про спеціальності тощо…). Протягом дня з представниками ТДАТУ та студентами університету поспілкувалось понад 300 школярів 9-11 класів.

Відділ профорієнтації та довузівської підготовки за підтримки факультетів університету планує проведення подібних заходів з учнями різних навчальних закладів регіону.

О.П. Спірінцева

методист відділу ПДП