28 лютого на базі Запорізького національного університету (м. Запоріжжя) в онлайн режимі відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році.

О 9.00 ранку в онлайн режимі із застосуванням сервісу Zoom розпочалося урочисте відкриття обласного етапу МАН. На відкритті заходу його учасників привітав ректор Запорізького національного університету – Микола Фролов, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, академік Академії наук вищої освіти України та голови секцій.

З 10.00 в онлайн режимі із застосування сервісу Zoom та Google Meet відбулися засідання секцій у рамках 12 наукових відділень: «Історія», «Філософія та суспільствознавство», «Науки про землю», «Мовознавство», «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», «Хімія та біологія», «Екологія та аграрні науки», «Математика», «Фізика і астрономія», «Технічні науки», «Комп’ютерні науки», «Економіка».

Серед членів журі конкурсу були викладачі кафедри вищої математики і фізики ТДАТУ: д.п.н., професор Наталя Сосницька (відділення «Філософія та суспільствознавство» секція «Педагогіка», к.т.н., доцент Наталя Дьоміна (відділення «Математика»), к.т.н., старший викладач Альона Дяденчук (відділення «Фізика і астрономія»).

Під час засідання секцій свої кращі роботи представили юні науковці міста й області.
Один переможець від кожної секції, за умавами конкурсу, візьме участь у всеукраїнському ІІІ етапі конкурсу МАН України.

Кафедра вищої математики і фізики