14 березня у Мелітополі святкували Масницю. Урочисті гуляння влаштували у парку культури та відпочинку імені Горького, до якого прийшли тисячі мешканців міста. Чудова погода та атмосфера, які царювали на святі, для багатьох відпочиваючих зробили цей день незабутнім. Гарний настрій мелітопольцям дарував і Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Навколо паркового фонтану розмістилися локації міських навчальних закладів і підприємств. Творчі колективи Центру культури і дозвілля та представники факультетів нашого Університету розмістилися у самісінькому центрі парку –поблизу центральної алеї. У веселе свято Масниці мелітопольці мали нагоду отримати вичерпну інформацію щодо навчання у ТДАТУ та на власні очі побачити обладнання, на якому студенти готують смачні страви у ході навчання. Поп-корн, солодкі вафлі та звісно ж, рум’яні млинці зі згущеним молоком та варенням, – все це фахівці ТДАТУ у святковий день приготували для відпочиваючих.

Веселі скоморохи влаштували для жителів міста веселі конкурси, переможці яких отримували сертифікати на гарячій чай, каву та смачні солодощі. Бажаючих взяти участь у конкурсах було чимало, поруч з локацією Таврійського ДАТУ було гучно та весело. Мелітопольці, що скучили за відпочинком на свіжому повітрі, з радістю ділилися позитивними емоціями від виступів виконавців творчих колективів Центру культури і дозвілля та дружньо водили хороводи.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»