Ще в  лютому цього року рішенням 46-ї сесії міської ради було ініційовано створення Молодіжного Парламенту Мелітополя (МПМ) та затверджені Положення про вибори і його роботу. Це важлива ініціатива –  залучення молодих активних городян в процеси управління містом. Студентство ТДАТУ на всіх етапах створення МПМ були активними учасниками процесу.

23 квітня, завдяки спільним зусиллям міської влади, депутатського корпусу, громадськості та, звичайно ж, самої молоді, відбулося перше установче зібрання МПМ.

23 вересня у конференцзалі університету відбулося засідання третьої сесії Молодіжного Парламента Мелітополя І скликання.
На засіданні були оновлено склад Молодіжного парламенту, а також обрано Діану Бакшину новим головою Комітету урбаністики та екології.

Наразі члени Молодіжного парламенту працюють над різними проектами. Один з яких – просвітницький тренінг “Як захисти своє життя? Епідемії хвороб в Україні.” Перший тренінг відбудеться наступної неділі у Коворкінг-центрі (бібліотека ім. М. Горького), куди запрошується молодь міста.

За матеріалами: факультет ФЕБ