11 лютого відбулося онлайн засідання науково-методичної ради сектору вищої освіти МОН України. У засіданні прийняли участь понад 600 учасників – членів науково-методичних комісій усіх спеціальностей.

Від факультету енергетики і комп’ютерних технологій взяв  участь член науково-методичної комісії з інженерії, підкомісії спеціальності 141 Електроенергетики, електротехніка та електромеханіка – д.т.н., професор Ігор Назаренко та від факультету механіко-технологічного член науково-методичної комісії з аграрних наук та ветеринарії, підкомісії спеціальності 208 Агроінженерія – д.т.н., професор Сергій Кюрчев.

Засідання проводив Олег Шаров – генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти.
На засіданні розглядались актуальні питання розвитку вищої освіти, основні новації 2021р., нові умови роботи НМР і НМК, завдання СВО НМР і НМК 2021. До учасників засідання було доведено стан розроблення стандартів різних рівнів вищої освіти, успіхи розробників та перспективи роботи над ними в подальшому. З презентацією, представленою на заході, можна ознайомитися нижче.

Ігор Назаренко,
декан факультету енергетики та комп’ютерних технологій