8 грудня 2018 року студенти Таврійського державного агротехнологічного університету факультету економіки та бізнесу –  Щебликіна В. М. та Ликова А.В. взяли участь в обласному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

В урочистій обстановці організатори привітали усіх учасників побажавши їм креативності та творчого підходу до виконання завдань. Перед початком конкурсу учасників було розподілено за віковими категоріями. Студенти нашого університету отримали завдання, на виконання якого відводилося 4 години.

З великою відповідальністю наші дівчата поставилися до роботи. За результатами  обласного етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка VІ місце  посіла студентка 1-го курсу факультету економіки та бізнесу ТДАТУ Щебликіна В. М. 11 ФБ  (керівник – ст. викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук, Шлєіна Л. І.), VІ місце  посіла студентка 1-го курсу факультету економіки та бізнесу ТДАТУ Ликова А. К. 11 МН (керівник – ст. викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук, Зімонова О. В.)

Дякуємо нашим дівчатам і бажаємо подальших успіхів!

Кафедра суспільно-гуманітарних наук