Запорізьким обласним ресурсним центром громад ПРООН було  проведено обласний семінар «Дні Сталого Розвитку на Запоріжжі», метою якого є зорганізувати фахівців з різних сфер для подальшої локалізації Цілей Сталого Розвитку на обласному рівні та рівнях територіальних громад, зокрема через відображення у відповідних Стратегіях регіонального розвитку.

Від ТДАТУ були делеговані: декан факультету АТЕ кандидат сільськогосподарських наук, доцент І.Є. Іванова, завідувач кафедри публічного управління, адміністрування та права, доктор наук державного управління, доцент Г.В Ортіна, доктор філософських наук, професор кафедри маркетингу Р.І. Олексенко.

У проведенні «Днів Сталого Розвитку в Запоріжжі» взяли участь представники Запорізької облдержадміністрації та обласної ради, райдержадміністрацій та ОТГ, закладів вищої освіти, громадських організацій, агенцій регіонального та місцевого розвитку, ПРООН та інші.

Програма обласного семінару була представлена доповідями:

– «Цілі сталого розвитку для України: що зроблено. Методологія локалізації ЦСР: що зробимо. Огляд базових індикаторів досягнення цілей сталого розвитку» (Геннадій Устімов, координатор ПРООН з впровадження ЦСР в Запорізькій області)

– інформаційна сесія «Стратегічне планування розвитку території з урахування цілей сталого розвитку» (поп. професор кафедри управління факультету соціології та управління ЗНУ Максим Лепський та начальник управління зовнішніх відносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької ОДА Артур Бойко);

– Workshop «Формування ефективної стратегії розвитку територій на основі цілей сталого розвитку».

Впродовж заходу була проведена робота в групах з опрацюванням проблем визначення індикаторів та основних напрямів розвитку в галузях: освіта, медицина, інфраструктура, екологія, інновації.

Підбиття підсумків заходу дозволило визначити шляхи взаємодії ТДАТУ з Запорізьким обласним ресурсним центром громад ПРООН. Співбесіда делегатів ТДАТУ з координатором ПРООН з Цілей Сталого Розвитку в Запорізькій області Геннадієм Устімовим дозволила остаточно сформулювати спільні напрямки роботи.

І.Є. Іванова, декан факультету АТЕ