Викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно беруть активну участь у різноманітних конференціях.

З 8 по 11 вересня у Одесі проходила II Міжнародна конференція Грабченко з перспективних виробничих процесів (Grabchenko’s international conference on advanced manufacturing processes – InterPartner – 2020) під патронатом почесного голови конференції професора Анатолія Грабченко. Її учасниками стали викладачі кафедри мехатронних систем та травнспортних технологій ТДАТУ: завідувач кафедри МСТТ професор Анатолій Панченко, професор кафедри МСТТ Анжела Волошина, старший викладач кафедри МСТТ Ірина Мілаєва, доцент кафедри іноземних мов Олена Тітова та асистент кафедри сільськогосподарських машин Ігор Панченко.

Організаторами конференції виступили Одеський національний політехнічний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Сумський державний університет та Міжнародна Асоціація технологічного розвитку та інновацій.

Сприяння науково-дослідній діяльності та активізації обміну науковою інформацією між дослідниками, розробниками, інженерами, студентами та практиками, що працюють у світі та за його межами, – ось основні напрями роботи конференції. Вона є ідеальною платформою для обміну думками та досвідом в галузях, пов’язаних з технікою.

За результатами роботи конференції опубліковані статті, що індексуються у наукометричній базі Scopus та отримані сертифікати учасників.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту кафедри МСТТ