З 17 по 20 вересня на кафедрі геодезії та землеустрою Одеської академії будівництва та архітектури проходила міжнародна науково-практична конференція «Технічні та економічні рішення з протидії глобальним викликам».

Участь у заході взяв в.о. зав. кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Сергій Мовчан.

Співорганізатором проведення конференція виступила кафедра геодезії, землевпорядкування та кадастру Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

На пленарному засіданні, були розглянуті питання, які спрямовані на протидію глобальним викликам: технологічні, технічні та еколого-економічні. Серед них: Технологічна та технічна складова протидії глобальним викликам, Визначення інтегрального екологічного результату антропогенної діяльності, Мікроекотопи у складі лісових ландшафтів Лісостепу України, Сутність стійкого агроландшафту в землевпорядкуванні та багато інших.

Детально ознайомитися з програмою конференції можна за посиланням.

Редакційно-видавничий відділ