Науково-педагогічні працівники кафедри ТСС АПК регулярно беруть участь у роботі наукових конференцій, де представляють свої наукові здобутки. Доцент Наталія Болтянська та технік Артем Комар взяли участь у роботі Міжнародної науковій конференції «Інноваційне, технічне та технологічне забезпечення галузі тваринництва». Вона проходила 25-26 травня 2020 року у навчально-науковому інституті технічного сервісу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Організаторами конференції виступили: Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Білоруський державний агротехнічний університет (Республіка Білорусь), Природничий університет у Любліні (Польща), Державний аграрний університет Молдови (Молдова), Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. В роботі конференції прийняли участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, фахівці, провідні спеціалісти та практики, молоді вчені, аспіранти та студенти.

Конференція працювала за наступними науковими напрямками:

1. Сучасний стан та напрямки розвитку тваринництва.
2. Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.
3. Сучасне технічне устаткування тваринницьких ферм і комплексів.
4. Підвищення ефективності технічного забезпечення АПК, шляхом інтеграції науки та практики.
5. Робототехніка в технологічних процесах тваринництва

За результатами роботи конференції буде випущений збірник Матеріалів конференції.

Детальніше за посиланням.

За матеріалами сайту кафедри ТСС АПК