Проведення науково-практичних конференцій сприяє підвищенню інтересу її учасників до активної наукової діяльності у досліджуваних галузях, та формуванню наукових зв’язків між навчальними закладами та науковими установами.

28 – 29 травня 2020 року на базі інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва відбулась в онлайн-режимі на платформі Zoom VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва». Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Уманський національний університет садівництва, Українське відділення міжнародної академії аграрної освіти, Представництво Польської академії наук в Україні, Естонський університет природничих наук.

Основна мета цієї міжнародної науково-практичної конференції – це обмін результатами наукових досліджень, координація зусиль вчених, фахівців, бізнесменів у вирішенні проблем в галузі технології та механізації виробництва, переробки і зберігання продукції садівництва та рослинництва.

Конференція проводилась за такими тематичними секціями:

Секція 1. Технології і технічні засоби сучасного агровиробництва.

Секція 2. Проблеми зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва.

Секція 3. Технічний сервіс та інженерний менеджмент.

Секція 4. Інженерно-технологічні досягнення у конструюванні машин та обладнання.

Від ТДАТУ було заявлено велику кількість представників різних кафедр, які взяли активну участь з доповідями у роботі конференції. За результатами роботи конференції буде випущений збірник Матеріалів конференції, в який увійдуть і матеріали доповідей, представлені співробітниками нашого університету.

Наталія Болтянська,

начальник НМЦ