51392676_2320769431491185_4532391211222171648_oУ п’ятницю, 8-го лютого, до Таврійського державного агротехнологічного університету завітали учні 9-11 класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Основа» Преображенської  сільської ради Оріхівського району Запорізької області. Гостей запросила кафедра комп’ютерних наук, щоб показати хлопцям та дівчатам умови навчання в провідному закладі вищої освіти – ТДАТУ.

26 учнів  КЗ НВК «Основа» зі своїми класними керівниками прибули до нашого університету невипадково, адже щоб подолати відстань з Оріхівського району до ТДАТУ, знадобиться лише близько двох годин. Зручне географічне розташування нашого ЗВО дає можливість школярам стати студентами Таврійського державного агротехнологічного університету. Хлопців та дівчат зустрічали ректор ТДАТУ, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України, Заслужений працівник освіти України В.М. Кюрчев, декан факультету ІКТ О.О. Вершков, завідувач кафедри комп’ютерних наук к.т.н., доцент О.В. Строкань та викладачі кафедри. Вони підготували старшокласникам інформаційні буклети про наш університет.

В.М. Кюрчев зазначив, що Таврійський державний агротехнологічний університет сьогодні – це сучасний регіональний освітній центр, до складу якого входять п’ять факультетів та шість коледжів. Наукові лабораторії та навчальні аудиторії оснащені сучасним обладнанням, що дає можливість забезпечити освітній процес на високому рівні у відповідності з сучасними вимогами ринку праці.

Методист відділу профорієнтації та довузівської підготовки О.П. Спірінцева представила учням презентацію спеціальностей університету, а їх зараз налічується 21, перелік постійно оновлюється, відкриваються нові, що затребувані на ринку праці. В 2018 році було відкрито нові спеціальності: «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та «Прикладна механіка» за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн».

Для учнів з Оріхівського району влаштували екскурсію університетом. Їм показали навчальні аудиторії, лабораторії, Центр культури та дозвілля ТДАТУ, а також Наукову бібліотеку і їдальню. Майбутні абітурієнти цікавились історією та сьогоденням навчального закладу, життям його вихованців та, власне, освітніми послугами, які надає університет.

Під час екскурсії університетом наших гостей було запрошено до кафедри «Обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика», де їх пригостили солодкими смаколиками. Зустріч з майбутніми абітурієнтами закінчилася  обідом в нашій їдальні і фотографуванням на фоні знакових місць – головного входу до ТДАТУ на інсталяції у дворі університету «Я люблю ТДАТУ».

Зустріч відбулася в дружній обстановці. Вже сьогодні деякі школярі вирішили пов’язати своє майбутнє разом із ТДАТУ, та вже у вересні готові поповнити дружню студентську родину провідного закладу вищої освіти- Таврійського державного агротехнологічного університету.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»