DSC_002412 лютого 2019 року Таврійський державний агротехнологічний університет зустрічав учнів 11 класу шкіл Якимівського району.

Серед запрошених гостей були присутні представники відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради Гібл Олена Вікторівна та Шостак Марія Валеріївна, а також школярі комунального закладу «НВК «Якимівська гімназія», КЗ «Якимівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, КЗ «Якимівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, КЗ «Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст.», КЗ «Вовчанська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Таврійська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Розівська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Переможненська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Шелюгівська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Керівництво факультету Агротехнологій та екології ТДАТУ на чолі з к.с.-г.н., доц. Івановою Іриною Євгенівною організувало прибуття гостей із смт. Якимівка.

К.т.н., ст. викл. кафедри ХТ та ГРС Кулик А. С. супроводжувала їх під час поїздки до університету.

Їх зустрічали декан факультету АТЕ к.с.-г.н., доц. Іванова І. Є. та представники кафедр, які відповідають за профорієнтацію у Якимівському районі  к.т.н., доц. Загорко Н. П., заст. декана з профорієнтаційної роботи, ас. кафедри ГЕЗ Ангеловська А. О.

Далі майбутні випускники відвідали лабораторію «Навчальне кафе», де д.т.н., проф. кафедри ХТ та ГРС Прісс О. П. розповіла їм про перспективи навчання за спеціальностями «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа». Після короткої розмови, гостям запропонували скуштувати еклери власного виробництва кафе та пригостили гарячим чаєм.

В центральному корпусі університету, перед школярами виступила декан факультету АТЕ к.с.-г.н., доц. Іванова І. Є.

Розповіли про навчання в ТДАТУ і голова студради факультету АТЕ – студентка 41 ЦБ – Шац Надія та студенки факультету АТЕ: Скляренко Анастасія – 41 ХТ група та СавченкоАліна – 31 ЕК, які також закінчили школи Якимівського району.

Далі до слова доєдналася методист відділу профорієнтації та довузівської підготовки ТДАТУ – Спірінцева О. П. під чітким керівництвом якої, майбутні випускники взяли участь в олімпіаді з української мови, яка надасть їм можливість отримати додаткових 20 балів за умови вступу до ТДАТУ.

Зав. кафедрою ОПХВ ім. Ф. Ю. Ялпачика – д.т.н., доц. Самойчук К. О. особисто провів екскурсію лабораторіями кафедри ОПХВ ім. Ф. Ю. Ялпачика та пригостив найсвіжішими пончиками.

Кафедри приймала гостей у теплій атмосфері та частували їх смаколиками власного виробництва. Гості мали можливість побачити лабораторії, навчальні аудиторії, комп’ютерні класи кафедр. Потім гості відвідали шостий лабораторний корпус, де к.т.н., ст. викл. кафедри ХТ та ГРС Кулик А. С. повідала представникам відділу освіти секрети технології вирощування грибів роду глива та продемонструвала лабораторію з мікробіологічних досліджень.

Д.т.н., проф. кафедри технічного сервісу та систем в АПК Мілько Д. О. розповів та показав лабораторію з вирощування перепілок, ас. кафедри рослинництва ім. Калитки В. В. – Кліпакова Ю. О. показала новітню лабораторію кафедри.

Потім гості отримали запрошення на обід до студентської їдальні.

Гості залишили ТДАТУ у чудовому настрої.

За проведення заходу кафедри ГЕЗ і ХТ та ГРС висловлюють вдячність за підтримку в організації профорієнтаційного заходу ректору ТДАТУ доктору технічних наук, професору Кюрчеву В.М., голові профкому, к.с.г. наук, доцент  Андрущенко М. В., начальнику відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селещної ради Альохіну М. А. та директорам шкіл. Особлива подяка керівництву компанії DANKEN в особі директора Куценко Є. М. за надану високоолеїнову соняшникову олію для виготовлення пончиків, а також Шереметі І. В. за надання автотранспорту.

За матеріалами: к.т.н., ст.викл. каф. ХТ та ГРС Кулик А.