DSCF6659З метою ознайомлення школярів із закладами вищої освіти, 50 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл Кам’янсько-Дніпровського району 29 листопада 2018 року завітали в ТДАТУ з екскурсією.

Проведення таких екскурсій має на меті допомогти випускникам шкіл зробити правильний вибір майбутньої професії, обрати вищий навчальний заклад. Крім цього майбутні абітурієнти мають можливість подивитися зсередини на проведення процесу навчання за обраною спеціальністю, відчути себе майбутніми студентами, поставити питання, що їх цікавлять викладачам, поспілкуватися зі студентами старших курсів.

Ректор університету, д.т.н., проф. Кюрчев В.М. розповів про університет, про досягнення ТДАТУ, нові спеціальності, побажав учням успішної здачі ЗНО. Проректор з НПР, к.т.н., доц. Ломейко О.П. розповів про можливості, які надаються студентам під час навчання в університеті. Докладно переваги навчання та закордонні практики розповіла методист відділу ПДП Спірінцева О.П.

Учні відвідали музей навчального закладу, де їм розповіли про історію та традиції університету, Центр культури і дозвілля, Наукову бібліотеку, де ознайомилися із сучасною літературою та забезпеченням підручниками студентів, побували у сучасних мультимедійних аудиторіях. На додачу, учні шкіл одержали профорієнтаційні матеріали, в яких є корисна інформація щодо умов прийому на навчання в університет, наведена розгорнута інформація про всі напрями підготовки та спеціальності.

Організатор зустрічі, завідувач кафедри МСТТ д.т.н., проф. Панченко А.І. наголосив на важливості таких заходів. Наприкінці екскурсії на кафедрі МСТТ для гостей було організовано каву-брейк.

Бажаємо майбутнім випускникам успіхів у навчанні. Ми завжди будемо раді бачити їх студентами ТДАТУ!

Кафедра МСТТ, прес-служба ТДАТУ