9 серпня свій 70-літній ювілей відзначає Євген Володимирович Михайлов. Євген Володимирович народився 9 серпня 1950 року в м. Джанкой Кримської області. У 1967 році закінчив середню школу. У 1971 році став слухачем підготовчого відділення, а з 1972 став студентом Мелітопольського інституту механізації сільського господарства.

У червні 1977 року закінчив з відзнакою МІМСГ і отримав вищу освіту за спеціальністю «Механізація сільського господарства» та здобув кваліфікацію інженера-механіка.
Потім працював  асистентом  кафедри сільськогосподарських машин. З 1981 року по 1984 рік навчався в цільовій аспірантурі Ленінградського сільськогосподарського інституту, після закінчення якої повернувся у МІМСГ вже кандидатом технічних наук.

Майже усе трудове життя Євгена Володимировича пов’язане з рідною альма-матер:

З вересня 1985 року  – старший викладача кафедри сільськогосподарських машин, з 1987 року – доцент цієї ж кафедри;

З липня 1995 року по 2007 рік – провідний науковий співробітник ІКЦ АгроТаврія, доцент кафедри машиновикористання в землеробстві;

У 2007 року Євген Володимирович – завідувач кафедри сільськогосподарських машин, а пізніше – доцент кафедри.

У 2014 році захистив дисертацію доктора технічних наук на тему: «Методологія обґрунтування складу і функціональних параметрів технічних засобів післязбиральної обробки зерна» (на прикладі Півдня України).

З 01.07.2015 р. по теперішній час – професор кафедри машиновикористання в землеробстві Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Євген Володимирович – висококваліфікований спеціаліст, «Відмінник аграрної освіти та науки». Його праця неодноразово відзначалася Почесними грамотами, подяками. За підсумками рейтингового оцінювання науково – педагогічних співробітників ТДАТУ він тричі був визнаний Кращим за професією.

З нагоди ювілею д.т.н., професора Є. В. Михайлова наукова бібліотека підготувала біобібліографічний покажчик основних публікацій автора з 1981 по 2020 роки.

Шановний Євгене Володимировичу!

Університетська родина ТДАТУ вітає Вас з нагоди 70-річного ювілею!

Бажаємо Вам доброго здоров’я, невичерпних сил та енергії, благополуччя, мудрості, терпіння  та плідної праці на благо нашого рідного Університету. Нехай втілюються в життя найкращі Ваші задуми і починання, завжди зігріває Вас людське тепло і вдячність за добрі справи.

Відділ інформації та аналітики