3 березня 2018 року випускники факультету ІКТ Таврійського державного агротехнологічного університету отримали дипломи магістра. Ректор університету д.т.н., професор, член-кореспондент Кюрчев Володимир Миколайович звернувся з привітальним словом до випускників, їх батьків та педагогічного колективу. Привітав випускників із закінченням вищого навчального закладу та побажав їм усіляких гараздів та гордо нести звання випускника Таврійського державного агротехнологічного університету.

Декан факультету інженерії та комп’ютерних технологій к.т.н., доцент Вершков Олександр Олександрович виступив з вітальною промовою та зачитав святковий наказ. Далі відбулося урочисте вручення дипломів магістра. Їх отримали випускники магістратури спеціальності 133 „Галузеве машинобудування”: Бадло Денис, Голуб Ігор, Дронов Костянтин, Зімонов Ігор, Каліберда Євген, Калошкін Денис, Козлов Іван, Кочкін Сергій (диплом з відзнакою), Марченко Олександр (диплом з відзнакою), Налбат Дмитро, Пацький Ігор (диплом з відзнакою), Саєнко Олена, Сіладій Андрій, Снурніцин Ігор, Федорець Євгеній (диплом з відзнакою), Шеліпов Едуард.                 На святі були присутні проректор з науково-педагогічної роботи к.т.н., доцент Ломейко Олександр Петрович, начальник відділу кадрів ТДАТУ Терещенко Анна Володимирівна, заступник декана ІКТ з виховної роботи Антонова галина Володимирівна, викладачі, що проводили заняття у вчорашніх студентів. Присутні також привітали своїх випускників.

Ректор ТДАТУ Кюрчев Володимир Миколайович також відзначив грамотами випускників, які під час навчання приймали активну участь у науковій та громадській діяльності.

Щиро вітаємо випускників із завершенням навчання та нагадуємо, що вчителі та викладачі тільки відкривають двері, а далі ви прямуєте самі. Віримо, що попереду на вас чекають великі досягнення та світле майбутнє!

Фото: Бовкун А.О.

Інформаційний супровід: ст. викладач кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика  к.т.н.  Тарасенко В.Г.