Алегорія про птахів, які залишають своє рідне гніздечко, щоб через певний час повернутися на свою батьківщину притаманна й нашим студентам – випускникам.

14 березня 2019 року урочисто вручили дипломи магістрам – випускникам механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету. Ректор університету д.т.н., професор Володимир Миколайович Кюрчев звернувся з вітальним словом до випускників, їх батьків та викладачів. Він побажав випускникам знайти своє місце в житті та не забувати рідний навчальний заклад, з гордістю нести звання випускника Таврійського державного агротехнологічного університету.

Заступник декана механіко-технологічного факультету к.т.н., доцент Олександр Миколайович Шокарев також виступив з вітальною промовою.

Після виступів відбулося урочисте вручення дипломів магістрів. Їх отримали 146 випускників магістратури спеціальності 208 «Агроінженерія».

За здобутки у навчанні, науковій роботі та спортивні досягнення почесні грамоти від ректорату, деканату та студентської ради МТФ отримали: Гончаров Кирило, Тиховод Микола, Виприжкін Максим, Назаров Вадим, Калита Марина, Цифра Юрій, Кравцов Сергій, Скрипченко Олександр, Пономаренко Олег. Зі словами вдячності від усіх випускників – магістрів факультету виступив Гончаров Кирило 25 МБАІ група.

Шановні випускники! Щиро вас вітаємо Вас з початком дорослого життя! Адже ви пройшли нелегкий шлях студентського життя, і диплом про вищу освіту, який дасть вам світле майбутнє – нагорода за відповідальне ставлення до навчання! Бажаємо щоб отримані знання дали вам можливість кар’єрного зростання та забезпечили матеріальний добробут.

За матеріалами: факультет МТ