Олімпіади організовані нашим університетом неодноразово довели їх важливість, як частини освітнього процесу. Вони не лише мають на меті удосконалення знань, а й набувають профорієнтаційного характеру.

Так, ще в грудні 2018 року у першому турі Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ з української мови та літератури взяли участь учні випускних класів Кам’янко-Дніпровського району, які мають намір в 2019 році вступити до ТДАТУ. А наприкінці лютого 2019 року взяли участь і у другому турі цієї олімпіади. Вони дуже відповідально поставилися до завдань та отримали високі бали. Учасниками стали 74 учні випускних класів.

А напередодні ЗНО з української мови та літератури, 22 травня викладачі кафедри МСТТ у складі доцента Болтянського О.В., ст. викладача Мілаєвої І.І. та студентки-відмінниці 4 курсу механіко-технологічного факультету Сельської Анастасії в урочистій обстановці нагородили учасників Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ сертифікатами. Також, на заході були присутні класні керівники і вчителі української мови і літератури.

Такі заходи підвищують престиж нашого навчального закладу серед випускників та роблять його одним з пріоритетних при виборі абітурієнтами ЗВО, в якому вони будуть навчатися.

За матеріалами: кафедра МСТТ