20 лютого викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук організували студентів ТДАТУ для участі в урочистих зборах у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї, які були присвячені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На заході були присутні представники місцевої влади. Відкрив його Сергій Анатолійович Мінько міський голова.

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

• Хто ж такі ці Герої Небесної Сотні? Це звичайні люди, представники абсолютно різних регіонів, соціального статусу, віку. Але усіх їх об’єднала одна мета – розбудова вільної, європейської демократичної держави.

11 лютого 2015 року Президентом України було видано Указ №692015 «Про вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».

Пам’ятаймо про наших Героїв!

Викладач кафедри СГН ТДАТУ Шлєіна Л.І.