Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!

«Шлях звільнення кожної нації від поневолення

густо кропиться кров’ю ворожою і своєю».

Симон Петлюра

21 листопада 2017 року  викладачем  кафедри суспільно-гуманітарних наук  ТДАТУ  Шлєіною Л.І. було проведено тематичний урок – реквіем,  на якому студенти факультету агротехнологій та екології 11 ЕК та 11 ГЗ підготували доповіді, вірші та відеоматеріали, присвячені революційним подіям 2014 року, Революції Гідності.

З метою гідного відзначення річниці початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави було організовано та проведено цей захід

Президент України Петро Порошенко підписав Указ №633/2015 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи». Цей день припадає на 21 листопада.

Україна  –  це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції  – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2014 року – Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для держави, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Студенти вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Минуть роки, відлетять у вічність, але не згасне пам’ять про героїв Майдану, про героїв-воїнів АТО, які загинули за цілісність, гідність і свободу нашої держави.

Сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини.