Основи фінансової грамотності важливо зрозуміти якомога раніше – це гарний фундамент для кращого розуміння економічних процесів, що допоможе школярам у майбутньому не лише в професії, а й у буденному житті.

Так, викладачі кафедри “Фінанси, банківська справа та страхування” ще з листопада 2019 року беруть активну участь в проведенні уроків фінансової грамотності в школах м. Мелітополь.

24 січня 2020 року цікавий та корисний захід було проведено в ЗОШ №4. Тема презентації – «Світ фінансів: заощадження і інвестиції». Учні 11 класу отримали новий матеріал, який допоможе приймати їм зважені рішення щодо власних фінансів. Ці знання будуть корисні молоді і у реальному житті. Тренінг з фінансової грамотності розкриває, чому потрібно правильно користуватися фінансовими послугами, як захистити себе від втрат та шахрайства. Очне ефективне спілкування, дискусія і діалог – мета таких заходів.

За результатами анкетування виявилося, що учні відчувають брак знань з сучасних фінансів і бажають більше дізнатись про перспективи криптовалют, про ефективні методи інвестування і мистецтво фінансової діяльності.

Тому безумовно подібні заходи – надзвичайно корисні і цікаві для школярів.

За матеріалами: кафедра фінансів, банківської справи та страхування