Афиша мас рестлинг 202029 лютого кафедра фізичного виховання і спорту ТДАТУ на один день стала центром загальної уваги для молодого, але швидко поширюваного у світі такого виду спорту як мас-рестлінг. Його правила дуже прості: для перемоги спортсмену необхідно просто вирвати палицю з рук суперника.

Тож, в Мелітополі пройшов черговий V Відкритий Кубок України з мас-рестлінгу серед юнаків та дівчат (15-17 років), юніорів та юніорок (18-21 років) та відкритої вікової групи (21+ років) під егідою ГО “Федерація мас-рестлінгу України”, який зібрав під своїми стягами 4 країни (Україна, Грузія, Литва та Словаччина) і 109 учасників.

На урочистому відкритті змагань президент Федерації мас-рестлінгу України, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Валерій Газаєв привітав всіх учасників змагань, вболівальників та гостей в стінах Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, що вже другий рік поспіль став рідною домівкою для чемпіонатів та кубків України з мас-рестлінгу. Представники закордонних команд отримали з рук керівництва Федерації почесні грамоти та цінні подарунки.

Збірна команда ТДАТУ з мас-рестлінгу показала досить пристойний результат, завоювавши в цікавій та безкомпромісній боротьбі на помості 3 бронзові нагороди у своїх вагових категоріях, додавши море позитивних емоцій головному тренеру Валерію Газаєву:

• Антон Ніколенко (студент факультету економіки та бізнесу, група 31 МК) – ІІІ місце в номінації “U21/Юніори”, вагова категорія до 59 кг;
  • Микита Старовойт (магістрант механіко-технологічного факультету, група 12 МБГМ) – ІІІ місце в номінації “U21/Юніори”, вагова категорія до 72 кг;
  • Наталія Токар (студентка факультету агротехнологій та екології, група 21 ГЗ) – ІІІ місце в номінації “U21/Юніори”, вагова категорія до 66 кг.

Вітаємо спортсменів-призерів і особисто Валерія Газаєва з черговими перемогами! Бажаємо вам високих досягнень, нових спортивних рекордів, мужності, витривалості, сили волі і волі до перемоги! Нехай від Вас ніколи не відвертається удача й успіх.

Від щирого серця дякуємо ректору ТДАТУ, д.т.н., професору Володимиру Кюрчеву за допомогу в організації та проведенні цього спортивного форуму.

Олексій Нестеров, старший викладач кафедри

фізичного виховання і спорту ТДАТУ