Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рекомендацій Міністерства освіти та науки України (лист МОН України № 1/1266-22 від 25 січня 2022 року «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідеміологічної небезпеки»), враховуючи високий рівень захворюваності серед співробітників і студентів університету та з метою запобігання поширенню гострою респіраторної хвороби COVID-19,

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 14.02.2022 р. по 18.02.2022 р. дистанційне навчання для здобувачів вищої освіти денної форми навчання, крім 2-го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти, та заочної форми навчання, крім випускних курсів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти.

2. Директорам відокремлених структурних підрозділів університету приймати рішення щодо форми організації освітнього процесу у відповідності до рівня епідемічної небезпеки у коледжі та в регіоні.

3. Деканам факультетів, завідувачам кафедр і кураторам академічних груп довести до професорсько-викладацького складу і здобувачів вищої освіти університету інформацію про продовження занять у дистанційному он-лайн режимі.

4. Керівнику ННІЗУП та керівнику навчального відділу відпрацювати розклад занять студентів заочної форми навчання в дистанційному режимі та забезпечити в ньому посилання для відвідування здобувачами занять
в он-лайн режимі.

5. Деканам факультетів, керівнику ННІЗУП та завідувачам випускових кафедр продовжити проведення консультацій для випускних курсів з усіх спеціальностей з метою підготовки здобувачів вищої освіти до захисту кваліфікаційних робіт та складання комплексного кваліфікаційного іспиту. Атестацію здобувачів вищої освіти продовжити проводити у очному режимі згідно із затвердженим графіком роботи екзаменаційних комісій, крім осіб визначних у «Положенні про порядок проведення атестації здобувачів вищої освіти в дистанційному режимі у ТДАТУ» відповідно до наказу ректора університету.

6. Директору Центру культури і дозвілля ЦВІГУН С.М. та завідувачу кафедри фізичного виховання і спорту ГАЗАЄВУ В.Н. заборонити до 18.02.2022 р. проведення масових заходів.

7. Завідувачам кафедри здійснювати контроль за виконанням у дистанційному режимі індивідуальних планів роботи науково-педагогічних і педагогічних працівників кафедр з методичної, наукової і організаційної роботи.

8. Керівному, допоміжному та обслуговуючому персоналу продовжити роботу у штатному режимі. Зобов’язати усіх працівників університету та студентів випускних курсів використовувати засоби індивідуального захисту (респіратор або маску) на території і у навчальних корпусах університету. Не допускати до роботи працівників із симптомами вірусного захворювання.

9. Деканам факультетів, завідувачам кафедр, кураторам академічних груп, керівникам структурних підрозділів продовжити моніторинг захворюваності на ГРВІ та COVID-19 серед усіх співробітників і студентів університету та щоденно надавати інформацію керівнику навчального відділу БЄЛЯКУ П.О. для її узагальнення та звітування ректору університету.

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ознайомитися з наказом можна нижче.