Привіт, наші майбутні студенти ?

Зараз у вас дуже хвилююча пора, час в очікуванні зарахування на бюджетну форму навчання?. Багато хто з вас подали декілька заяв на різні спеціальності, тож у зв’язку з цим у вас виникає багато питань:

? А чи можу я вступити на спеціальність, на якій я хочу навчатися за кошти державного бюджету;

? Що робити, якщо я не знайду себе у рекомендованих списках на бюджет;

? Чи всі вступники з особливо небезпечних територій зможуть вступити на бюджет.

Зараз ми спробуємо вам дати  відповіді на всі питання. ?

В цьому році розподіл на місця за державним замовленням буде проходити в декілька етапів:

✅ Перший етап відбудеться 17 серпня. У цей день будуть оприлюднені списки, рекомендованих вступників за пільгою 109 по квоті-2.?  Це лише 40 відсотків від загальної кількості бюджетних місць. Тож, якщо в власному особистому кабінеті статус заяви не зміниться із «Допущено» на «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)», не хвилюйтеся, це означає, що Вас перевели на інший рівень.

✅ Другий етап розподілу бюджетних місць відбудеться 29 серпня. На цьому етапі база ЄДЕБО розподілить вас на інші 60 відсотків  бюджетних місць, які залишилися. Велика ймовірність, що під час другої хвилі ви всі будете зараховані на бюджет. Однак, якщо  трапиться так, що ви і цього разу не побачите в особистому кабінеті омріяний напис “Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)”, не хвилюйся. Попереду ще третя хвиля.

✅ Третій етап відбудеться після 29 серпня. На цьому етапі, приймальна комісія ТДАТУ направить звернення до Міністерства освіти і науки України з проханням, надати додаткові бюджетні місця для вступників пільгових категорій, які не отримали рекомендацію на бюджет. ?

Тож, не хвилюйтесь, наші дорогі вступники. Всі, хто знаходяться на особливо небезпечних територіях, обов’язково отримають бюджетні місця на навчання у ТДАТУ.

? P.s. Не поспішайте і не довіряйте тим, хто буде вас умовляти скасувати свій пріоритет після першого етапу і йти до них навчатися.

Дочекайтеся свого бюджетного місця на спеціальності своєї мрії у ТДАТУ ?

Ми любимо своїх студентів, тож радітимемо, побачивши вас всіх у нашій дружній команді лідерів! ??

Вибирайте якісну та сучасну освіту!

Вибирайте Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного ?