8-го серпня о 18 годині завершується термін подачі заявок на вступ до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за квотою-2.

Нагадаємо, якщо ти абітурієнт з тимчасово окупованих територій, ти можеш вступити, до ТДАТУ, за спрощеною системою.

Ти отримав позитивний результат на вступних випробуваннях –  тоді у тебе є можливість  скористатися спеціальною квотою (квота-2) на бюджетну форму навчання.?

Виникли труднощі – надсилай копію реєстрації місця проживання, дату народження та серію і номер свідоцтва про освіту до Приймальної комісії ТДАТУ pk@tsatu.edu.ua

так ти отримаєш пільгу 109 у системі ЄДЕБО для вступу на бюджет.

Електронна пошта Приймальної комісії pk@tsatu.edu.ua

Зв’язок з нами??️

☎️ (061) 289-12-99 – стаціонарний,

?(099) 614-83-02 – мобільний.

Наш офіційний сайт: http://www.tsatu.edu.ua,  на який ти завжди можеш перейти та, за потреби, знайти відповіді на усі хвилюючи питання самостійно.

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

Обирай якісну та сучасну освіту! Обирай Таврійський Державний Агротехнологічний Університет імені Дмитра Моторного ?

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2