Компанія ДТЕК і Таврійський державний агротехнологічний університет уклали договір про співпрацю в науково-технічній сфері. Були присутні: Кюрчев В.М., ректор ТДАТУ; Назаренко І.П., декан енергетичного факультету ТДАТУ; Бондаренко Є.І., директор Академії ДТЕК; Мінько С.А., Мелітопольський міський голова; Озерова Т.Я., директор департаменту освіти і науки Запорізької ОДА; Жабський Ю.В., директор Приморської вітроелектростанції, радник директора ВІНД ПАУЕР; Журов А.В., керівник департаменту по операційній діяльності ВІНД ПАУЕР; Король Н.О., менеджер з управління персоналом ВІНД ПАУЕР; Ішкова Л.В., менеджер із зв’язків з громадськістю ВІНД ПАУЕР; Денисенко Н.А., менеджер департаменту по роботі із зовнішнім ринком Академії ДТЕК; Кучеренко Д.В., співробітник Ботієвської ВЕС (випускник енергетичного факультету); співробітники Ботієвської ВЕС; викладачі, студенти-магістри енергетичного факультету ТДАТУ.Ключовими цілями партнерства є підготовка фахівців для підприємств відновлюваної енергетики, проведення спільних наукових досліджень і розвиток інновацій. Програма співпраці передбачає кілька напрямків взаємодії між компанією ДТЕК і ТДАТУ. Одне з них – це підготовка і подальше працевлаштування випускників ТДАТУ на підприємствах ВІНД ПАУЕР і інших виробничих підприємствах компанії ДТЕК. Сторони домовилися про те, що студенти випускних курсів візьмуть участь у відборі в «Групу ДТЕК». Пройшовши навчання за спеціальною теоретичною та практичною програмою майбутні фахівці зможуть отримати роботу на підприємствах ДТЕК.ДТЕК і ТДАТУ також планують реалізацію спільних дослідницьких розробок і науково-технічних проектів. Компанія має намір підтримувати розвиток інновацій, інвестувати в розвиток матеріально-технічної бази ТДАТУ.