Минулими вихідними в смт Веселе Запорізької області відбувся традиційний, 5-й за рахунком, обласний турнір з волейболу серед чоловічих команд пам’яті Олександра Гололоба. Видатний спортсмен, перш за все волейболіст, Олександр Іванович заслужив цю честь, багатьма роками праці у якості вчителя та тренера, неабиякими спортивними досягненнями, вихованням кількох поколінь висококласних спортсменів та славою хорошої людини.

Цього року цей великий турнір був наймасштабнішим, участь в ньому взяли відразу 6 найсильніших команд свого регіону: команди з Енергодара, Бердянська (збірна Бердянського державного педагогічного університету, переможець цьогорічного розіграшу ІІ ліги України), Кам’янки-Дніпровської, смт Веселе, збірна команда Миколаївської області та наші волейболісти – збірна чоловіча команда ТДАТУ, яких до змагань підготував наш незмінний керманич, викладач кафедри фізичного виховання і спорту Магула Олександр.

Команди розподілили на 2 групи: по 3 команди в кожній. Переможці груп автоматично виходили до фіналу.

Усі команди показали гідну гру, однак правила волейболу не передбачають можливості, щоб “перемогла дружба”. На попередньому етапі нашим хлопцям за жеребкуванням дісталися принципові суперники – команди з Енергодара та Бердянська (БДПУ). В цьому сезоні ми вже зустрічались з ними, і в обох зустрічах перемогу святкували суперники, але цього разу хлопці з ТДАТУ показали свою найкращу гру та взяли переконливий реванш в обох зустрічах з однаковим рахунком 2-0.

Після цього в фіналі на нас чекали місцеві волейболісти з Веселого. Зустріч проходила в напруженій боротьбі, особливо найважчою була друга партія, де після однакового рахунку 23-23 нашій команда змусила суперника капітулювати. Фінальна гра зафіксувала загальний рахунок 2-0 на нашу користь. Тож скарбничка спортивної слави Таврійського державного агротехнологічного університету поповнилася таким бажаним Кубком V  обласного турніру з волейболу серед чоловічих команд пам’яті Олександра Гололоба, золоті медалі та грошову винагороду. Відмінний результат!

Нашу команду на цьому турнірі представляли вже відомі вболівальникам студенти ТДАТУ:

• Кирило Мовчан (11 ПМ, механіко-технологічний факультет);
  • Владислав Баранов (31 ПТ, факультет економіки та бізнесу), визнаний найкращим гравцем команди на турнірі;
  • Віталій Булгаков (31ФБСС, факультет економіки та бізнесу);
  • Дмитро Калініченко (42 АІ, механіко-технологічний факультет);
  • Владислав Оліщук (22 АІ, механіко-технологічний факультет).

Також до складу нашої команди головний тренер Олександр Магула включив майбутніх студентів ТДАТУ, учнів Костянтинівської ЗОШ №3 «Прометей» Володимира Денисова та Мелітопольського ліцею №5 Лаврисюка Іллю. Не зайвим також була і допомога вихованців волейбольної школи Мелітополя, гравців волейбольної Суперліги України Микита Лубан та Олександра Кутнякова (ліберо).

Попереду у нашої команди фінальні ігри у відкритій волейбольній лізі Маріупольській (Дивізіон “Б”), де ми є лідерами попереднього раунду, маючи в своєму активі 12 перемог з 12 можливих.

За словами головного тренера Олександра Магули, блискуча майстерність і злагоджена гра волейболістів, бездоганний професіоналізм кожного гравця, скоординована та ефективна робота всіх причетних до успіху команди цього сезону дозволили чоловічій збірній ТДАТУ по волейболу котрого разу довести, що ми є однією з найкращих команд нашого регіону:

“Цей успіх також служить найкращим підтвердженням того, що відданість обраній справі і налаштованість на перемогу, єдність і згуртованість у вирішенні спільного завдання – це запорука досягнення найвищих цілей. Дякую кожному з хлопців за красиву і чесну спортивну боротьбу, за яскраву перемогу, за ще одну можливість пишатися нашим університетом і містом Мелітополь. Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, незмінної удачі у підкоренні нових вершин в спорті й у житті”.

Своєю чергою, гравці нашої університетської команди з волейболу та тренерський штаб  висловлюють слова подяки ректору ТДАТУ, д.т.н., професору Володимиру Кюрчеву, голові профспілкового комітету Миколі Андрущенку та завідувачу кафедри фізичного виховання і спорту Валерію Газаєву за увагу, допомогу, підтримку та розвиток волейболу в стінах нашого університету.

Кафедра фізичного виховання і спорту приєднується до побажань і слів подяки від головного тренера та гравців, й вітає нашу чоловічу збірну команду ТДАТУ з волейболу с заслуженим успіхом. Ви подарували всім своїм численним вболівальникам  справжнє свято, в напружених поєдинках продемонструвавши якості справжніх спортсменів – чудову майстерність, спортивну мужність, а головне – віру у свої сили, вміння боротися до кінця і перемагати будь-що. Бажаємо вам міцного здоров’я,  наполегливості та наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів, перемог і  досягнень, всього найкращого. Молодці! Ми щиро пишаємося вами.

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту