Відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти в ТДАТУ з 15 лютого по 26 квітня 2018 року проводилась Всеукраїнська Олімпіада для вступників.

Головним завданням Олімпіади є виявлення, розвиток обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання в ТДАТУ та реалізація здібностей талановитих учнів.

Олімпіада проводилась у два тури з таких предметів:

–    українська мова та література;

–    математика;

–    фізика;

–    біологія;

–    хімія;

–    географія;

–    іноземна мова (англійська, німецька).

Після підведення підсумків були визначені переможці Олімпіади, які отримали сертифікати з відповідними додатковими балами до сертифікатів ЗНО, які майбутні абітурієнти мають право використати при вступі до ТДАТУ на спеціальності визначені Правилами прийому. Слід відзначити, що серед переможців Олімпіади – 75 випускників навчальних закладів з різних областей Південно-східного регіону України отримали максимальну кількість (20 балів) з одного або декількох предметів.

31 травня 2018 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулося урочисте вручення сертифікатів переможцям ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Кюрчев Володимир Миколайович. Він зазначив, що бали, отримані переможцями Олімпіади дозволять підвищити шанс для вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету на місця державного замовлення та побажав абітурієнтам успіхів та подальших перемог.

Чекаємо усіх переможців на навчання в ТДАТУ!