В Україні планують створити нову всеукраїнську студентську спілку. Про це йшлося під час онлайн-пресконференції, присвяченої роботі органів студентського самоврядування в закладах вищої освіти, у якій узяв участь в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

За словами очільника МОН, він підтримав ідею створення нової всеукраїнської студентської спілки.

«Моя позиція – налагодити взаємодію з метою консолідації зусиль студентів у реформуванні освітньої системи України та реалізації проєктів, спрямованих на розвиток молоді», – зазначив в.о. міністра освіти.

Також очільник МОН запропонував опрацювати та підписати меморандум між міністерством і всеукраїнською студентською організацією.

Він висловив переконання, що нова платформа створить передумови для міжрегіонального та міжнародного співробітництва здобувачів вищої освіти, які прагнуть обмінюватися досвідом, впроваджувати системні зміни для розбудови потужного молодіжного ком’юніті в Україні.

Окрім того, Сергій Шкарлет висловив впевненість, що нова студентська організація об’єднає заклади вищої освіти незалежно від місця розташування.

«Україна – це не тільки Київ, Львів, Одеса, Дніпро. Не менш потужні заклади вищої освіти з активними студентськими радами, які намагаються відстоювати свої інтереси як найбільш прогресивної частини суспільства, розташовані в Переяслав-Хмельницькому, Острозі, Сумах, Чернігові та інших містах України. В єдності сила. І студенти є рушійною силою сьогодні, оскільки закладають фундаменти та підвалини демократії й подальшого розвитку країни», – наголосив Шкарлет.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту: osvita.ua