11 листопада у ТДАТУ та його відокремлених структурних підрозділах важлива подія – вибори ректора.

На посаду ректора університету балотується доктор технічних наук, професор, декан механіко-технологічного факультету Сергій Кюрчев.

Голосування розпочалися на виборчій дільниці ТДАТУ у Центрі культури і дозвілля та на дільничних виборчих дільницях шести коледжів ТДАТУ. На виборах присутня уповноважена від МОН України Анастасія Скляренко, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки ЗОДА; спостерігач від кандидата на посаду ректора Валентина Верхоланцева та місцеві ЗМІ.

У коледжах за проведення виборів відповідають представники Організаційного комітету та спостерігачі від кандидата.

За інформацією голови Головної виборчої комісії Володимира Кувачова в університету та коледжах на 11.00 проголосувало 63% виборців. За його словами, виборчий процес на усіх дільницях відбувається із дотриманням усіх відповідних норм законодавства.

Голосування триває до 15-00.

Організаційний комітет
з виборів ректора ТДАТУ