За ініціативи Запорізької обласної державної адміністрації на території парку «Дубовий Гай» у спортивно-розважальному комплексі “Sunrise Park” (м. Запоріжжя) з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні вп’яте відбулася урочиста церемонія нагородження найуспішніших і титулованих спортсменів, кращих команд і тренерів регіону з олімпійських та неолімпійських видів спорту «Sport Star 2021», яких представники влади дякували за досягнення на європейській і світовій арені за результатами сезону 2020-2021 років.

Захід, який вже охрестили як «спортивний Оскар», традиційно відбувся в надзвичайно затишній та дружній атмосфері – гості мали унікальну можливість побачити вбраних у вишукані сукні та елегантні костюми спортсменів, які цього дня крокували червоною доріжкою, замість звичних бігових та плавальних. Але й ті, хто не змінили свого звичайного одягу.

Досить приємно, що серед переможців цього вечора був єдиний представник міста Мелітополя, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, майстер спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства Валерій Газаєв. Він став найкращим в номінації «Найкращий спортсмен з неолімпійських видів спорту 2021», отримавши статуетку з рук найсильнішої жінки Запорізького краю Любові Черепахи-Волкової.

Нагадаємо, Валерій є чинним чемпіоном України та Європи з богатирського багатоборства в особистій першості, а також чемпіоном Європи та світу в складі збірної команди України в командній першості (в її складі цього року була зафіксована рекордну кількість мелітопольців – 11).

«Результати говорять самі за себе – ми виграли всі міжнародні змагання в цьому році, – зазначив Валерій Газаєв. – У місті серед неолімпійських видів спорту богатирське багатоборство лідирує за всіма параметрами, а в області – ми на сьомому місці. Особисто хочу подякувати керівництву управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Наталю Власову та Владислава Ковпака за чудову організацію свята. Грошові премії всім олімпійцям, паралімпійцям та їх тренерам, відзнаку моєї роботи та досягнень гарною нагородою».

Кафедра фізичного виховання і спорту та спортивний клуб ТДАТУ вітає Валерія Газаєва із заслуженою нагородою і з усього серця бажаємо пишатися собою і не ставити на цій перемозі точку, бажаємо стати в собі ще впевненіше і поставити перед собою нові цілі, які незабаром обов’язково будуть досягнуті. А для цього бажаємо мати міцне терпіння, міцне здоров’ям, неймовірними силами та ентузіазмом!

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту