Сьогодні – випускник, завтра – висококваліфікований спеціаліст. Настає час, коли перед випускниками шкіл частіше постає питання вибору майбутньої спеціальності.

Зробити крок уперед та правильно вибрати омріяну спеціальність допомагають викладачі ТДАТУ.

Так 14.11.17 року старший викладач кафедри «Вища математика і фізика» факультету ІКТ Рожкова Олена Павлівна зустрілася з випускниками Луначарської і Азовської ЗОШ № 1, Осепенківської ЗОШ № 1 та Новопетрівської ЗОШ № 1 Бердянського району Запорізької області.

Під час зустрічі була надана інформація про предмети проходження ЗНО наступного року; про перелік спеціальностей, про умови проживання, про можливість проходження закордонних практик, про можливість проходження підготовчих курсів у  ТДАТУ та умови отримання додаткових балів до загальних, отриманих за результатами ЗНО.

Майбутнім абітурієнтам було запропоновано анкетування центру соціологічних досліджень ТДАТУ.

Також були надані відповіді на запитання випускників шкіл.

За матеріалами кафедри «Вища математика і фізика».